Hakkımızda

Hakkımızda

EngineeringTR olarak 2015 yılında en iyi ve en kaliteli Mühendislik içeriklerini üretmek ve bunu sadece Türk insanına değil tüm Dünya’ya ulaştırmak misyonuyla YouTube’da Mühendislik Eğitimi ile ilgili faaliyetlerimize başladık. Bu zamana kadar YouTube EngineeringTR kanalında mühendislik ile ilgili birçok içerik ürettik ve bunların hepsini de sizlere ücretsiz şekilde sunduk. Bu çalışmalarımızda bize yine 10’dan fazla öğrencimiz de kendi hazırladıkları değerli içeriklerle mevcut içeriklerin farklılaşmasına ve artmasına büyük destek oldular. Bu katkılar sonucu YouTube gibi eğlence odaklı bir platform için “niş” bir alan olarak sayılabilecek Mühendislik alanından yaklaşık 40bin Abone’ye de ulaşmayı başardık.

Bu doğrultuda, en önemli misyonumuz gençlerimize Mühendisliği sevdirmek ve bu doğrultuda hem teorik hem de pratik olarak kendilerini ücretsiz şekilde geliştirebilecekleri bir platform sağlamaktır.

Bu minvalde de, en önemli vizyonumuz ise yaklaşık 5 yılı aşkın süredir üretmeye çalıştığımız bu değerli içeriklerimizi sizlere en hızlı ve faydalı şekilde ulaştırmaya çalışmak ve kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak, bu kaliteyi sürdürmeye devam etmektir.

YouTube Kanalımız: www.YouTube.com/EngineeringTR